Müge Anlı'nın canlı yayında Sevgilim dedi sosyal medya yıkıldı

TT oldu. ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 66 yaşındaki Gülümser Bulut c. nay .eti araştırılırken Müge Anlı'nın annesinin k. til. ni bulmak için canlı yayına çıkan kadına "Sevgilim" diye hitap etmesi Twitter'da trend oldu. İşte canlı yayında yaşananlar...

Müge Anlı'nın canlı yayında Sevgilim dedi sosyal medya yıkıldı

TT oldu. ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 66 yaşındaki Gülümser Bulut c. nay .eti araştırılırken Müge Anlı'nın annesinin k. til. ni bulmak için canlı yayına çıkan kadına "Sevgilim" diye hitap etmesi Twitter'da trend oldu. İşte canlı yayında yaşananlar...

Müge Anlı'nın canlı yayında Sevgilim dedi sosyal medya yıkıldı
19 Ekim 2019 - 11:19

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı'nın programında İzmir'de 18 Ağustos 2018 tarihinde aynı evde yaşayan kızı Hatice Ayhan ve Hacer hanım tarafından evindeki çekyatın altında K. tledil miş ve kefenlenmiş şekilde bulundu. Olayı çözmeye çalışan Müge Anlı ile annesinin olayıyla ilgili canlı yayına çıkan Hatice'nin diyaloğu ise sosyal medyaya damga vurdu. Annesinin n. aaşıi yaşadığı evdeki çekyatın altında bulunan ve 7 ay h. pis yatan Hatice Ayhan, teyzesinin kendisini suçlamasıyla Müge Anlı'nın canlı yayına katıldı. Annesinin kaybında bir suçu olmadığını söyleyen Hatice Ayhan ile Müge Anlı'nın arasında geçen diyalog ise Twitter'da olay oldu.  Olayı çözmeye çalışan Müge Anlı, canlı yayında kadına "Sevgilim" diye seslenince Twitter'da trend oldu. Çelişkili ifadeler veren Ayhan'ın anlattıkları karşısında gerilen Anlı'nın canlı yayındaki halleri herkesi güldürdü.  Gülümser Bulut olayı nedir? İzmir'in Konak ilçesinde yaşayan 66 yaşındaki Gülümser Bulut 18 Ağustos 2018'de evindeki çekyatın altında battaniye sarılı halde aynı evde yaşadığı kızı Hatice Ayhan tarafında c. nsız bulundu. İddialara göre Hatice Ayhan annesinden 3 gün boyunca haber alamadı ve genç kadın hastanelerde annesini aradı. Hatice Ayhan 3 günün sonunda Yunus Kahraman'ın annesi olan teyzesi Hacer Huy ile birlikte eve geldi ve k. rkunç manzara ile karşılaştı. Teyzesiyle birlikte eve gelen Hatice Ayhan evde fare kokusunda benzer bir koku olduğunu söyleyerek çekyata yöneldi ve annesine k. yılmış, kefenlenmiş bir şekilde buldu. Ayhan günlerdir üzerinde uyuduğu çekyatın içerisinde annesinin c. nsız bedeni ile karşılaşmanın verdiği şok ile "Annemi kaybetmişimben üzerinde yatıyorum" çığlıkları attı. 

7 ay h. pis yatıp serbest bırakıldı Bu olay sonrasında durum polise bildirildi. Olay yerine gelen cinayet büro ekipleri evde inceleme başlattı. Soruşturma kapsamında gözaltına alınan Hatice Ayhan verdiği çelişkili ifadeler sebebiyle olay gecesi sevk ediliği adliyede tutuklandı. Kasten C. na K. y ma suçuyla y. rgılanarak tutuklanan Ayhan 7 ay ceza evinde kaldıktan sonra tutuksuz yargılanmak üzere tahliye edildi. 

Müge Anlı'nın programına katılan Gülümser Bulut'un kız kardeşi Nejla hanım öz yeğeni Hatice Hanım'ın s. uç lu olduğunu söyleyerek Gülümser Bulut'u "Hatice'den korkuyordu. Korkuma kapıyı pencereyi kilitleyip yatıyorum" dediğini söyledi. Nejla hanım "Hatice ben ablamın k. til. nin bulunmasını. Elini kolunu sallayarak gezsin istemiyorum. Eğer sen de istiyorsan gel beraber arayalım." İfadelerini kullanınca olay Müge Anlı'nın programında araştırılmaya başlandı. Gülümser Bulut olayı ile ilgili bir diğer .uçlu ise Yunus Kahraman. İncelenen kamera görüntülerine göre Gülümser Bulut'u olay günü gören kişi Yunus Kahraman olduğu anlaşıldı. 20 yıl önce yine aynı şekilde işlenmiş Nilgün Karlı olayından 15 yıl h. pis yatan Yunus Kahraman'ın ayrıca kayıp Özlem Akusta olayında da soruşturma açıldığı ortaya çıktı. Gülümser Bulut'un kızı Hatice hanımın c. s. di Yunus Kahraman'ın annesi Hacer hanım ile birlikte bulması şüpheleri dahada çok arttırdı.

Ayrıca Yunus Kahraman ve annesinin telefon kayıtlarını inceleyen polis ekipleri, Hacer Uyar ile Yunus Kahraman'ın telefonda Gülümser Bulut hakkında konuştuğunu tespit etti. Bütün bu iddialar sonrası en büyük şüpheli durumunda düştü Yunus Kahraman. Aynı evde yaşayan Gülümser Bulut'un kızı Hatice Ayhan'ın ise annesini kaybettiğini çok sonra anlaması ise olaydan bilgisi var yönünde izlenim uyandırdı. Bütün bu olaylardan sonra ise ortaya çıkan k. rku. nç manzara akıllara yeni bir s. ri k. t. il olayı ile karşı karşı mı kaldık? sorusunu akıllara getirdi. Önümüzdeki günlerde olay ile ilgili araştırma devam edilecek.  
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum