Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 136. yeni bölüm fragmanı 7 Mayıs Salı ATV'de

Ekran fenomeni dizilerin kanalı ATV'de büyük beğeniyle izlenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 136. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Baş rollerini Oktay Kaynarca, Yunus Emre Yıldırımer, Ozan Akbaba, Tarık Ünlüoğlu ve Kenan Çoban gibi isimlerin paylaştığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü ile 7 Mayıs Salı günü ATV de. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Bölüm Özeti: "Bir psikopatın kız kardeşine sarılıyorsan ömrün uzun olmaz" 
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 136. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde Alparslan, Hızır ile Haşmet'i hapisten çıkarmak için Ünal ile harekete geçmişti. Hızır ise hapisten çıkınca Mesut'u öldürdü. Haşmet'in gözyaşları içinde oğlunu öldürmesi ise izleyenleri derinden etkilemişti.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanında ise Alparslan'ın Özlem'e evlilik teklif etmesi dizinin hayranlarını sevindiren bir gelişme oldu. Hızır'ın "Bir psikopatın kız kardeşine sarılıyorsan ömrün uzun olmaz" demesine rağmen İlyas, Ömür'le bir gelecek planladığını söylüyor. Mesut'un ölmesinden sonra yeni istihbaratçı kim olacak merak ediliyordu. Usta oyuncu Mehmet Çepiç tarafından canlandırılan yeni karakter diziye istihbarat daire başkanı olarak dahil oluyor. Ünal ile ikisi arasında geçen Çakırbeyli ailesi konuşması ise dikkat çekti. Yeni bölüm yarın özetsiz olarak ekrana gelecek.


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum