Zerrin Özer'in son hali içler acısı! apar topar hastaneye kaldırıldı

Zerrin Özer apar topar hastaneye kaldırıldı! Geçtiğimiz günlerde Murat Akıncı'yla evlenen ancak daha sonra genç damadın hakkında çıkan dolandırıcılık iddialarıyla boşanma kararı alan Zerrin Özer, dün akşam hastaneye kaldırıldı. İşte yaşananlar ve ünlü sanatçının son hali...

Zerrin Özer'in son hali içler acısı! apar topar hastaneye kaldırıldı

Zerrin Özer apar topar hastaneye kaldırıldı! Geçtiğimiz günlerde Murat Akıncı'yla evlenen ancak daha sonra genç damadın hakkında çıkan dolandırıcılık iddialarıyla boşanma kararı alan Zerrin Özer, dün akşam hastaneye kaldırıldı. İşte yaşananlar ve ünlü sanatçının son hali...

Zerrin Özer'in son hali içler acısı! apar topar hastaneye kaldırıldı
19 Haziran 2019 - 16:28

Türk pop müziğinin güçlü seslerinden 61 yaşındaki Zerrin Özer, geçtiğimiz pazar günü Zekeriyaköy'deki evinde kendisinden 27 yaş küçük sevgilisi Murat Akıncı'yla evlenmişti. Murat Akıncı'nın dolandırıcı olduğu iddiaları sonrasında harekete geçen Zerrin Özer, boşanma kararı aldı. 

Zerrin Özer'in boşanma kararı almasını basınla paylaşan ünlü şarkıcının menajeri Kemal Aslan’ın açıklaması şu şekilde: Değerli basın mensupları; 16 Haziran Pazar günü evlenen Zerrin Özer ve Murat Akıncı hakkında iki gündür basında yer alan haberlerle birlikte evlilik birliğinin temelden sarsıldığı görülmüştür. Zerrin Özer, boşanma kararını açıklamıştır. Gerekli yasal süreç için işlemler tarafımızdan başlatılmıştır. 




Boşanma kararının ardından evinden çıkmayan ve zor günler geçiren Zerrin Özer, panik atak krizi geçirerek fenalaştı ve ünlü şarkıcı apar topar hastaneye kaldırıldı. Yüksek tansiyon ve baygınlık geçirmesi şikayetiyle Maslak'taki özel bir hastaneye kaldırılan Özer’in menajeri Kemal Aslan ilk açıklamayı yaptı. 



Aslan, "Zerrin Hanım iki üç gündür büyük üzüntü içerisinde. Evde bayılmış. Krize girmiş. Yardımcıları bulmuş kendisini. Tansiyonu yükseliyor sürekli. 112 ambulansla buraya getirildi. Doktorlar tansiyonunu düşürüyor ama tekrar çıkıyor.  3-4 saattir buradayız" dedi. 

Zerrin Özer'in eşi Murat Akıncı, geçtiğimiz aylarda pek çok suçtan yakalanan Adnan Oktar'ın müridi olduğu iddia edildi. Estetikli görüntüleriyle çok tanınan 'Kedicikler'in yanı sıra bir de Adnan Oktar'ın 'Aslanlarım' dediği erkek müridleri var. İşte bu kedicikler ve aslanların arasında Zerrin Özer'in eşi de var. 



Yaşanan tüm bu gelişmelerin ardından Zerrin Özer'in menajeri Kemal Aslan ve Murat Akıncı'nın annesi Sevilay Ünal, Kanal D'de yayınlanan 2. sayfa programına telefonla bağlanıp yaşananları anlattı. Menajer Kemal Aslan, Özer'in yaşadıklarını şu sözlerle anlattı: "Zerrin'in tansiyonu çok yükselmiş, sol kolunda uyuşma başlamış. Yanındaki yardımcılar panik olunca hastaneye götürmüşler. Ciddi bir kriz geçirdi. 

Yaşanan olaylar sonucunda Zerrin Hanım dün öğle saatlerinde boşanma kararı aldı. Anlatılanlarla karşımdaki Murat bambaşka bir insan. Murat Akıncı o kadar beyefendi bir şekilde karşıladı ki, 'Zerrin sen üzülme. Sen nasıl mutlu olacaksan ben onu yaparım' dedi. Avukatıma gelip, boşanma davası için vekaleti imzaladı. Benim bu noktada adama söyleyebileceğim hiçbir şey yok. 

Kendi şirketini 420 bin TL dolandıran bir kadın çıkmış, 'Murat Akıcı sahte bir insan' diyor. Ee sen nesin? Adam beraat etmiş. O kararı yayınladınız mı? Hayır.. O zaman konuşmayacağız. Murat Akıncı için açılan bir dava yok. Ama Murat Bey, hemen yasal hakkını kullanmaya başladı. Adam evinde oturuyor, kaçmıyor.Ben ne söyleyebilirim? 



Murat Akıncı 3 yıllık süre içerisinde Zerrin'e 1 kuruş harcatmadı biliyor musunuz? Evine de o baktı, Zerrin'e de o baktı. Adam evden ayrıldı. Zerrin, hastanedeyken beni sürekli aradı. Zerrin Özer, severek ayrılıyor. Bence sular durulduktan sonra Zerrin ile yeniden bir araya gelmeleri çok mümkün. 36 saat evli kaldıkları için 'Evliliğin iptali' davası açıyoruz. Zerrin o kadınları dinledikten sonra 'Kendime inanamıyorum' dedi." 

İddiaların ardından 2. Sayfa programına bağlanan Murat Akıncı'nın annesi Sevilay Ünal ise şunları anlattı: "Hakkımızda suç duyurusunda bulunan Seda Hanım'ın sözleri yalan oğluma takıntılı bir insan. Çalıştığı şirketi 400 bin TL dolandırmıştır. Kendisinin mahkemesi sürüyor. Nasıl böyle bir iftira atar anlamıyorum. 

Neden oğlumun evlenmesini beklediler, hakkımızda bütün bilgiler vardı, telefon adres... Oğlumu linç etmeye çalışıyorlar. Gidip yasal haklara başvursunlar, biz başvurduk… Ellerinde delil varsa gidip versinler… Yayında açıklayamayacağım belgeler var bunların hepsini polise verdim. Mahmut Atalay denen birini biz tanımıyoruz, soruşturabilirsiniz. Ne mahkemesi var ne de aranması… Zerrin Özer'in bugüne kadar bir kuruşunu almadık. Ne ben aldım ne de oğlum... Biz kimsenin parasını almadık." 

YORUMLAR

  • 0 Yorum